Kliknij, aby posłuchać podświetlonego tekstu!

3 Międzynarodowy Festiwal Muzyki EMANACJE

| 14 lipca 2015

Inauguracja Festiwalu EMANACJE niedziela, 28 czerwca 2015, 19:00 Sala koncertowa Filharmonii im. K. Szymanowskiego w Krakowie
Krzysztof Penderecki – dyrygent Jurek Dybał – dyrygent Storioni Trio (Holandia) Orkiestra Stołecznego Królewskiego Miasta Krakowa Sinfonietta Cracovia Wrocławska Orkiestra Kameralna Leopoldinum

________________________________________________________________
Koncerty pedagogów i studentów Letniej Akademii Muzyki Scharoun Ensemble der Berliner Philharmoniker
czwartek, 2 lipca, 19:00 Brzesko – Pałac Goetzów
piątek, 3 lipca, 19:00 Nowy Wiśnicz – Zamek
sobota, 4 lipca, 19:00 Lusławice – Sala koncertowa Europejskiego Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego
niedziela, 5 lipca, 12:00 Lusławice – Sala koncertowa Europejskiego Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego
________________________________________________________________
sobota, 11 lipca, 19:00 Szymbark – Kasztel
Kwartet Cordes Classiques Piotr Marciak – skrzypce Marcin Kmiecik – skrzypce Ryszard Sneka – altówka Tomasz Wyroba – wiolonczela
________________________________________________________________
sobota, 11 lipca, 19:00 Lusławice – Sala koncertowa Europejskiego Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego
Szymon Nehring – fortepian
________________________________________________________________
sobota, 18 lipca, 19:00 Nowy Sącz – Dom Gotycki
Agata Szymczewska – skrzypce Grzegorz Skrobiński – fortepian ________________________________________________________________
sobota, 18 lipca, 19:00 Sucha Beskidzka – Zamek Suski
niedziela, 19 lipca, 19:00 Krzeszowice – Pałacyk Vauxhall
Łukasz Długosz – flet Andrzej Jungiewicz – fortepian ________________________________________________________________
sobota, 18 lipca, 19:00 Bochnia – Muzeum im. Stanisława Fischera
Jędrzej Jarocki – akordeon Jennyfer Fouani – flet ________________________________________________________________
sobota, 18 lipca, 19:00 Tarnów – Sala Lustrzana
Ewelina Panocha – fortepian Marian Magiera – trąbka Piotr Wajrak – dyrygent Tarnowska Orkiestra Kameralna
________________________________________________________________
niedziela, 19 lipca, 19:00 Dębno – Zamek
Anna Kwiatkowska – skrzypce Izabela Buchowska – wiolonczela _______________________________________________________________
niedziela, 19 lipca, 19:00 Gorlice – Dwór Karwacjanów
Iwo Jedynecki – akordeon Karolina Mikołajczyk – skrzypce ________________________________________________________________
piątek, 24 lipca, 19:00 Kraków – Kościół św. Katarzyny Aleksandryjskiej
sobota, 25 lipca, 19:00 Lusławice – Sala koncertowa Europejskiego Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego
John Traill – dyrygent Oxfordshire County Youth Orchestra ________________________________________________________________
sobota, 25 lipca, 19:00 Kraków – Cricoteka
“Open Panufnik”
________________________________________________________________
niedziela, 26 lipca, 19:00 Lusławice – Sala koncertowa Europejskiego Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego
Marcin Dylla – gitara
________________________________________________________________
piątek, 31 lipca, 19:00 Lusławice – Sala koncertowa Europejskiego Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego
„Friday Night in Lusławice”
Marek Napiórkowski – gitara Jacek Królik – gitara Jarosław Dzień – gitara ________________________________________________________________
sobota, 1 sierpnia, 19:00 Tarnów – scena na Rynku
Honorowy Patronat – Ambasador Finlandii Pani Hanna Lehtinen
Ari Poutiainen – skrzypce Adam Bałdych – skrzypce Mark Feldman – skrzypce
Paweł Kaczmarczyk Audiofeeling Trio: Paweł Kaczmarczyk – fortepian Maciej Adamczak – kontrabas Dawid Fortuna – perkusja
________________________________________________________________
sobota, 8 sierpnia, 19:00 Stary Sącz – Sokół / Centrum Kultury i Sztuki im. Ady Sari
niedziela, 9 sierpnia, 19:00 Brzesko – Pałac Goetzów
Bogumiła Dziel-Wawrowska – sopran Janusz Wawrowski – skrzypce Piotr Kopczyński – fortepian
________________________________________________________________
sobota, 8 sierpnia, 19:00 Nowy Wiśnicz – Zamek
piątek, 14 sierpnia, 19:00 Lusławice – Sala koncertowa Europejskiego Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego
Lutosławski Youth Orchestra Goście specjalni: Adrián Varela – skrzypce (Philharmonia Orchestra / Londyn) Jan Regulski – skrzypce Wojciech Walczak – altówka Eric Villeminey – wiolonczela (Philharmonia Orchestra / Londyn) Luke Whitehead – fagot (Philharmonia Orchestra / Londyn) Carsten Williams – waltornia (Philharmonia Orchestra / Londyn)
________________________________________________________________
sobota, 15 sierpnia, 19:00 Lusławice – Sala koncertowa Europejskiego Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego
Nelson Goerner – fortepian
________________________________________________________________
sobota, 15 sierpnia, 19:00 Gorlice – Dwór Karwacjanów
Rinko Kobayashi – fortepian
________________________________________________________________
niedziela, 16 sierpnia, 17:00 Zakopane – Willa Atma / Oddział Muzeum Narodowego w Krakowie
Julia Kociuban – fortepian
________________________________________________________________
sobota, 22 sierpnia, 19:00 Lusławice – Sala koncertowa Europejskiego Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego
Belcea Quartet: Corina Belcea – skrzypce Axel Schacher – skrzypce Krzysztof Chorzelski – altówka Antoine Lederlin – wiolonczela
________________________________________________________________
sobota, 22 sierpnia, 19:00 Szymbark – Kasztel
niedziela, 23 sierpnia, 19:00 Oświęcim – Zamek
Patrycja Piekutowska – skrzypce
________________________________________________________________
sobota, 22 sierpnia, 19:00 Tarnów – scena na Rynku
niedziela, 23 sierpnia, 18:00 Nowy Sącz – MCK Sokół
Dawid Lubowicz Jazz Ensemble: Dawid Lubowicz – skrzypce Krzysztof Lenczowski – wiolonczela Krzysztof Herdzin – fortepian (Krzysztof Herdzin Trio) Robert Kubiszyn – bas (Krzysztof Herdzin Trio) Cezary Konrad – perkusja (Krzysztof Herdzin Trio)
________________________________________________________________
czwartek, 27 sierpnia, 19:00 Lusławice – Sala koncertowa Europejskiego Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego
„Jeszcze Polska Muzyka” Piotr Sałajczyk – fortepian Patrycja Pieczara – dyrygent Orkiestra Akademii Beethovenowskiej Dariusz Stańczuk – słowo
________________________________________________________________
piątek, 28 sierpnia, 19:00 Bochnia – Kopalnia Soli
Niedziela, 30 sierpnia, 12:00 Lusławice, Sala koncertowa Europejskiego Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego
Monika Bachowska – dyrygent Lusławicka Orkiestra Talentów
________________________________________________________________
sobota, 29 sierpnia, 19:00 Krynica-Zdrój – Stary Dom Zdrojowy
niedziela, 30 sierpnia, 19:00 Niepołomice – Zamek Królewski
Daroch Trio: Anna Daroch – skrzypce Tomasz Daroch – wiolonczela Maria Daroch – fortepian
________________________________________________________________
niedziela, 30 sierpnia, 17:00 Lipnica Murowana – Kościół św. Leonarda
Jakob Spahn – wiolonczela
________________________________________________________________
Sobota, 5 września, 19:00 Sucha Beskidzka – Zamek Suski
CC Bass Trio: Jacek Dumanowski – altówka Agnieszka Oszańca – wiolonczela Grzegorz Frankowski – kontrabas
________________________________________________________________
niedziela, 6 września, 19:00 Lusławice – Sala koncertowa Europejskiego Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego
Koncert Finałowy 3 Międzynarodowego Festiwalu Muzyki EMANACJE Inauguracja I Międzynarodowego Konkursu Muzyki Kameralnej im. Ludwiga van Beethovena
Philharmonia Quartett Berlin: Daniel Stabrawa – skrzypce Christian Stadelmann – skrzypce Neithard Resa – altówka Dietmar Schwalke – wiolonczela

Tags: , , , , , ,

Category: Wydarzenia w Nowym Sączu

Comments are closed.

Skip to content Kliknij, aby posłuchać podświetlonego tekstu!