Kliknij, aby posłuchać podświetlonego tekstu!

I Sądecki Piknik na trawce.

| 24 lipca 2015

Kochani!
Czy ktoś z Was kiedykolwiek myślał o tym, aby wziąć koc, trochę jedzenia, paczkę znajomych i zorganizować piknik w którymś z parków w Nowym Sączu? Jeśli tak, ale nie było okazji, to teraz macie taką możliwość. Już dziś 24 lipca widzimy się na Starej Sandecji ( dla niewtajemniczonych – plac przy Alejach Wolności) i mamy nadzieję, że pogoda nam nie przeszkodzi. Spotykamy się o godzinie 16.00 i macie czas wolny do 18.00, bo później czekają Was: zabawa z DJ oraz Kino Plenerowe z filmem „Nietykalni” . W przerwie możecie najeść się hamburgerami od Hambuksy – Burgery, Fryty & Drinki , słodkościami od BoBoQ Polska, a także poczęstunkiem od Wyższej Szkoły Biznesu – National-Louis University. Podczas całej imprezy będzie możliwość sprawdzenia się w roli łucznika. Dodatkowo będziecie mogli powiedzieć TAK dla Rio czyli poprzeć inicjatywę niepełnosprawnych sportowców, którzy chcą zostać pokazani w telewizji publicznej podczas paraolimpiady! Czekamy na Was.

1
Prosimy, aby każdy posprzątał po sobie tzn. zapakował wszystko do siatki, zawiązał i zostawił, a my się tym zajmiemy. Zachęcamy do robienia sobie zdjęć, wrzucania ich na facebooka, instagrama i snapchata!

Przed wejściem na teren Starej Sandecji prosimy o zapoznanie się z regulaminem, który będzie umieszczony prawdopodobnie na drzewach od strony Alei Wolności. Wchodząc na teren imprezy akceptujecie każdy jego punkt! Krótkie streszczenie: na teren pikniku nie wolno wnosić i spożywać żadnych używek oraz bierzecie odpowiedzialność za siebie i swoje czyny. Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za uczestników wydarzenia, zwłaszcza tych, którzy nie stosują się do regulaminu. Dodatkowo wyrażacie zgodę na robienie Wam zdjęć, ale wybierzemy tylko te korzystne na nasz fanpage.

Zapraszamy!
Młodzi Aktywni Sądeczanie – MAS

Tags: , , , , , , , , ,

Kategoria: Wydarzenia w Nowym Sączu

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

PolishEnglishFrenchGermanItalianSlovakUkrainian
Skip to content Kliknij, aby posłuchać podświetlonego tekstu!