Kliknij, aby posłuchać podświetlonego tekstu!

Konkurs – Aplikacja mobilna Nowy Sącz!

| 7 września 2016

Konkurs związany z aplikacją mobilną miasta Nowego Sącza został rozstrzygnięty. Ze zwycięzcami skontaktujemy się drogą mailową. Dziękujemy wszystkim za udział i zapraszamy do czynnego udziału w kolejnych zabawach 🙂

Mamy godzinę 12.00 zgodnie z obietnicą ogłaszamy start konkursu. Zasady są proste. Pamiętajcie! Liczy się szybkość i refleks.

Aby wziąć udział w niniejszym konkursie niezbędne jest posiadanie aplikacji mobilnej Miasta Nowego Sącza, którą pobrać można dla dwóch systemów operacyjnych.

Androidhttps://play.google.com/store/apps/details?id=com.threestep.nowysacz

iOShttps://itunes.apple.com/pl/app/nowy-sacz/id1130400556?mt=8

Zadanie:

W aplikacji mobilnej miasta Nowego Sącza w zakładce ATRAKCJE, w jednym z opisanych tam miejsc umieściliśmy pewne, dobrze znane hasło, które należy odnaleźć i przesłać możliwie najszybciej na adres cit@nowysacz.pl, w tytule wpisując „Konkurs – Aplikacja mobilna Nowy Sącz”, a w treści znalezione hasło, nazwę miejsca, w którym się ono znajduje oraz podpis uczestnika. Dla ułatwienia podpowiemy, że hasło zostało zapisane pogrubioną czcionką 🙂

Nagrody i zwycięzcy:

Wygrywają trzy pierwsze osoby, które najszybciej wyślą e-mail z poprawną odpowiedzią. Pierwsze i drugie miejsce otrzyma od nas jedno pojedyncze zaproszenie do kina Helios w Nowym Sączu, natomiast trzecia osoba nagrodę pocieszenia. W przypadku nie spełnienia jednego lub kilku wytycznych, konkursowe zgłoszenie będzie unieważnione i wykluczone z zabawy. Listę zwycięzców ogłosimy na stronie internetowej (wpis konkursowy) oraz na Facebooku i Twitterze, natomiast zwycięzcy zostaną poinformowani drogą mailową o zdobyciu nagrody i miejscu jej odbioru.

Konkurs trwa od 7 września 2016 r. oraz nie dłużej niż do 11 września 2016 r. do godziny 23.59. Wyniki zostaną ogłoszone najpóźniej 12 września. W przypadku szybszego wyłonienia wszystkich zwycięzców wyniki przedstawimy do 24 godzin od momentu zamieszczenia informacji o zamknięciu konkursu.

Życzymy Wam powodzenia i z niecierpliwością czekamy na maile. Pamiętajcie, kto pierwszy ten lepszy!

Więcej na temat aplikacji możecie przeczytać pod adresem:

Aplikacja mobilna Nowy Sącz – pobierz za darmo już teraz!

Tags: , , , , ,

Category: Inne

Comments are closed.

Skip to content Kliknij, aby posłuchać podświetlonego tekstu!