Kliknij, aby posłuchać podświetlonego tekstu!

[Krynica – Zdrój]: Maroko – wernisaż 13 stycznia

| 13 stycznia 2017

Galerii Sztuki „Siedlisko” przy Centrum Kultury w Krynicy –Zdroju zaprasza na wystawę fotografii Alicji Przybyszowskiej „ Maroko” z cyklu „Podróże Dalekie i Bliskie”.

Alicja Przybyszowska, wiceprezes Krynickiego Towarzystwa Fotograficznego, to absolwentka PWSZ w Nowym Sączu, a jej specjalnością są Sztuki wizualne i cyfrowa kreacja obrazu. Fotografuje od 22 lat. Najczęściej uwiecznia krajobraz i architekturę, a w podróży wszystko to, co ją inspiruje. Za swoje zdjęcia otrzymała wiele nagród i wyróżnień m.in.: „Srebrne Jabłko Sądeckie – za zasługi dla Ziemi Sądeckiej”  w dziedzinie fotografii – rok 2009, wyróżnienie HM FIAP na międzynarodowym konkursie OBSESSION OF LIGHT 4th Vantaa Photoclub International Exhibition  pod patronatem FIAP w Finlandii – za fotografię „Play on snow”, zaś w 2008 i 2014 roku jej fotografie uzyskały miano „foto roku” jako najlepsze prace członków KTF w Krynicy Zdrój. Na swoim koncie ma 8 wystaw indywidualnych, oraz kilkanaście zbiorowych.

Wernisaż 13 stycznia 2017 r. godz. 16.00  Galeria Sztuki „Siedlisko” ul. Piłsudskiego 19. Wystawa „Maroko” potrwa do 5 lutego 2017 r.
/źródło: www.ckkrynica.pl /

13 stycznia - 5 lutego 2017

13 stycznia – 5 lutego 2017

Tags: , , , , , , ,

Kategoria: Wystawy

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

PolishEnglishFrenchGermanItalianSlovakUkrainian
Skip to content Kliknij, aby posłuchać podświetlonego tekstu!