Kliknij, aby posłuchać podświetlonego tekstu!

[Krynica – Zdrój]: Sposób na kobietę. „Romanca”

| 3 sierpnia 2015

Szalona komedia romantyczna!
21 sierpnia 2015 r. o godz. 19.00 w PIJALNI GŁÓWNEJ W KRYNICY ZDROJU! w roli głównej m.in. Magdalena Walach! Bilety do nabycia w Pijalni Głównej w Krynicy Zdrój i w kawiarni w Starym Domu Zdrojowym.

Spektakl pt. Sposób na kobietę. „Romanca” to sztuka bliska człowieka i jego codziennych problemów, bo czy nie zdarzyło się, że życie przybiło Cię do ziemi i nie umiałeś się podnieść? Jedynym wyzwoleniem może okazać się wtedy wędrówka w poszukiwaniu ukojenia, do świata piękna… Czy ratunkiem okaże się kobieta, miłość, sztuka, a może prawda, prawda o sobie samym… ”Bo prawda zawsze zwycięża w teatrze. Bo on sam prawdą jest. I prawdę mówi zawsze, nawet kiedy kłamie…” Ona, Bianka (Magdalena Walach)rozdarta pomiędzy względami dwóch adoratorów, tryskających inteligentnym humorem i wyszukanymi podstępami w celu zdobycia kobiety, jak daleko posuną się mężczyźni? Nie dajcie się zwieść klasycznej oprawie ! Romanca to przewrotna, brawurowa komedia współczesna!

21 sierpnia

21 sierpnia

Napisana niezwykle dowcipnie przez Jacka Chmielnika – aktora zakochanego w teatrze, choć najczęściej kojarzonego z filmem („Vabank”, ”Kingsajz”). Podwyższona adrenalina, zaskakująca akcja, prawda przekazu o jaką zwykle zabiegają twórcy filmowi oraz pragnienie, by w teatrze działo się podobnie – niewątpliwie skłoniły autora do napisania sztuki, innej niż wszystkie…
I udało się! Romanca to niezapomniana przygoda w teatrze, pełna niecodziennych, momentami akrobatycznych wyzwań, nie pozbawiona pikantnego humoru i namiętności, jednocześnie skłaniająca do głębszych; przemyśleń, a także gorących dyskusji po spektaklu.
Doborowa obsada z ognistą choreografią Jarosława Stańka („Kochaj i tańcz”, ”You can Dance”), a także dopełniająca całości, zmysłowa oprawa muzyczna sprawią, że spektakl na długo pozostanie w pamięci.

Wszelkie informacje na temat spektaklu i biletów tel. 608 587 192 Impresariat Artystyczny.

Tags: , , , , , , , , , ,

Kategoria: Miasto i Gmina Krynica - Zdrój, Wydarzenia w powiecie nowosądeckim

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

PolishEnglishFrenchGermanItalianSlovakUkrainian
Skip to content Kliknij, aby posłuchać podświetlonego tekstu!