Kliknij, aby posłuchać podświetlonego tekstu!

Małopolska Odkryta

| 16 listopada 2015

Katolickiego Centrum Edukacji Młodzieży „Kana”wraz z autorem fotografii Kamilem Bańkowskim serdecznie zaprasza na wernisaże wystawy pt. „Małopolska Odkryta”: 17 listopada o godzinie 17.00 w Domu Polsko – Słowackim w Gorlicach, Rynek 1 oraz 26 listopada o godzinie 18.00 w siedzibie Katolickiego Centrum Edukacji Młodzieży „Kana”, ul. św. Kunegundy 12a.
Wystawa składa się z 40 powiększeń zdjęć prezentujących ciekawe i mało znane zabytki sztuki sakralnej z terenu Małopolski. Jej celem jest pokazanie unikatowych wnętrz, dzieł sztuki sakralnej i interesujących szczegółów znajdujących się w małopolskich kościołach i cerkwiach, a uzupełnieniem tej tematyki są kapliczki i krzyże przydrożne.

26 listopada

26 listopada

Podczas wernisażu w Nowym Sączu zostanie zaprezentowane najnowsze wydawnictwo „Kany”– przewodnik „Na szlaku sanktuariów ziemi sądeckiej, limanowskiej i gorlickiej”, który został wydany w ramach zadania publicznego pn. „Gościnny subregion sądecki. Na szlaku sanktuariów ziemi limanowskiej, sądeckiej i gorlickiej.”
/źródło: KANA/

Tags: , , , , , , , , ,

Kategoria: Wystawy

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

PolishEnglishFrenchGermanItalianSlovakUkrainian
Skip to content Kliknij, aby posłuchać podświetlonego tekstu!