Kliknij, aby posłuchać podświetlonego tekstu!

No Brothers i Redford w Miejskim Ośrodku Kultury

| 17 listopada 2016

20 listopada na scenie w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Sączu wystąpią dwa niezwykle ciekawe zespoły. Mowa o no Brothers i Redford. Koncert rozpocznie się o godz. 18.00, w MOK Nowy Sacz, Al. Wolności 23.

Bilety w cenie 15 zł do nabycia w kasie MOK w godz. 8.00 – 16.00.

20 listopada

20 listopada

No Brothers – informacje o zespole:


Zespół rockowy No Brothers powstał w 2014 roku w Nowym Sączu z inicjatywy gitarzysty Artura Kmiecika. Wokalistką została Bożena Górecka-Tokarczyk a skład uzupełnili: Paweł Stec – gitara basowa i Adam Leśniak – perkusja, którego potem zastąpił Marcin Kmak.

Od początku zespół pracuje nad swoim własnym materiałem na który składają się oryginalne kompozycje oraz niebanalne teksty. Nagrania studyjne i koncerty na żywo pokazują duży potencjał muzyków, dobry warsztat instrumentalny, zgranie i świadomość stylu jaki wykonują.

Członkowie zespołu to uzdolnieni i wykształceni muzycy oraz pedagodzy, którzy zdobyli ogromne doświadczenie współpracując z wieloma zespołami, także w międzynarodowych składach. Brali udział w kilkudziesięciu projektach muzycznych obejmujących style – pop, rock, blues, metal, jazz, funk, disco, reggae, folk, sephardic music, arabic music – koncertując w krajach takich jak: Polska, Niemcy, Węgry, Słowacja, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Oman, Indie. Są także finalistami programu Must Be The Music w TV Polsat gdzie występowali z zespołami El Saffron (Artur Kmiecik) i Lachersi (Paweł Stec).

No Brothers to gitarowa energia połączona z charyzmatycznym wokalem a także mocne, melodyjne kompozycje, poruszające teksty, bogate brzmienie i żywiołowe koncerty. Zespół wykonuje również utwory innych artystów rockowych.

W dorobku jedna przebojowa płyta z 10 utworami, 3 teledyski zrealizowane przez Regionalną Telewizję Gorlicką oraz liczne koncerty plenerowe i klubowe m.in. w ramach WOŚP a także jako support zespołów: Organek, Dawid Kwiatkowski, Bracia, Perfect. We wrześniu 2015 roku utwór „Oderwani od rzeczywistości” znalazł się na pierwszym miejscu list przebojów MTV24.TV i portalu Planeta Kobiet a w grudniu tego samego roku sukces ten powtórzył utwór „Tak niewiele” nagrany z kwartetem smyczkowym. W kwietniu 2016 następny utwór zespołu „Wszystko w twoich rękach” doszedł na szczyt obu tych list przebojów.

Skład zespołu:

Bożena Górecka-Tokarczyk – śpiew

Artur Kmiecik – gitara

Paweł Stec – gitara basowa

Marcin Kmak – perkusja

Redford – informacje o zespole:

Historia zespołu rozpoczęła się 3 lata temu. Tworzy go czterech przyjaciół, którzy mają ogromne ambicje i większość swojego wolnego czasu poświęcają na granie muzyki – na próbach czy koncertach lub chociażby na zwykłe przyjacielskie spotkania. Redford gra muzykę anglojęzyczną, bo po prostu na takiej się wychował. Wielkie brytyjskie zespoły, to coś, co jest im bardzo bliskie. Nazwa zespołu pochodzi od jednej z piosenek Sufjana Stevensa, która – kiedy zespół zaczynał – była bardzo popularna. Redford chciałby spełnić swoje marzenia ciężką pracą i na pewno nie przestanie, póki tego nie dokona.

Skład zespołu:

Mateusz Kotkowski

Kajetan Pietrzak

Marcin Rakoczy

Dominik Dudek

Tags: , , , , , , ,

Kategoria: Wydarzenia w Nowym Sączu

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

PolishEnglishFrenchGermanItalianSlovakUkrainian
Skip to content Kliknij, aby posłuchać podświetlonego tekstu!