Kliknij, aby posłuchać podświetlonego tekstu!

ORGANIZACJA RUCHU W REJONACH CMENTARZY NA TERENIE MIASTA NOWEGO SĄCZA W OKRESIE ŚWIĘTA ZMARŁYCH

| 28 października 2016

Na czas Święta Zmarłych tj. w okresie od 29.10.2016 r. do dn. 02.11.2016 r. w rejonach cmentarzy na terenie Miasta Nowego Sącza wprowadzone zostaną następujące zmiany w organizacji ruchu:

1.Cmentarz w dzielnicy „Gołąbkowice”.
Na ulicy Lwowskiej w rejonie cmentarza prędkość pojazdów ograniczona zostanie do 30 km/h, zamontowane zostaną tablice ze znakiem A-30 „wzmożony ruch pieszych”. Zabronione będzie zatrzymywanie pojazdów na wysokości cmentarza. Parkowanie będzie dozwolone po jednej stronie ul. Lwowskiej (po stronie cmentarza)  jak również na parkingu pod cmentarzem. Udostępniony będzie również parking GH Gołąbkowice.

2. Cmentarz komunalny.
Ulice Rejtana i Husarska objęte zostaną zakazem zatrzymywania, prędkość zostanie ograniczona do 30 km/,  zamontowane zostaną tablice ze znakiem A-30 „wzmożony ruch pieszych”. Możliwość parkowania pojazdów na wyznaczonym parkingu przyulicznym wzdłuż ul. Rejtana (obok cmentarza), po lewej stronie ul.Śniadeckich, Pierackiego oraz na parkingu przy ul. Pierackiego. Ponadto udostępnione będą parkingi w Zespole Szkół Samochodowych oraz CH Europa II Plaza.

3. Cmentarz w dzielnicy „Zawada”.
Na ulicy Nawojowskiej w rejonie cmentarza prędkość pojazdów ograniczona zostanie do 30 km/h, zamontowane zostaną tablice ze znakiem A-30 „wzmożony ruch pieszych”. Zabronione będzie zatrzymywanie pojazdów na wysokości cmentarza, oraz na odcinku od ul. Krętej do ul. Bora Komorowskiego. Na ul. M. Dąbrowskiej wprowadzony zostanie jeden kierunek ruchu (od ul. Nawojowskiej do ul. B.Prusa). Parkowanie będzie dozwolone po jednej stronie ul. Dąbrowskiej i na znajdujących się w tym rejonie parkingach w rejonie Kościoła i cmentarza.

4.Cmentarz w dzielnicy „Biegonice”.
Na ulicy Nawojowskiej w rejonie cmentarza prędkość pojazdów ograniczona zostanie do 30 km/h, zamontowane zostaną tablice ze znakiem A-30 „wzmożony ruch pieszych”. Zabronione będzie zatrzymywanie pojazdów po prawej stronie od ul. Biegonickiej w kierunku Centrum.Parkowanie pojazdów będzie możliwe na ul. Węgierskiej po stronie cmentarza, na parkingu przy kaplicy oraz na ulicach okalających cmentarz.

5. Cmentarz w dzielnicy „Helena”.
Na ulicy Św. Heleny w rejonie cmentarza zamontowane zostaną tablice ze znakiem A-30 „wzmożony ruch pieszych”. Na ul. Starowiejskiej zabronione będzie zatrzymywanie pojazdów po jednej stronie, zakaz zatrzymywania będzie obowiązywał również po jednej stronie ul.Św. Heleny.Parkowanie pojazdów będzie dozwolone na ul. Starowiejskiej od strony cmentarza jak również na ul.Św.Heleny, Jesionowej i Pastwiska.

UWAGA!! W związku z remontem ulicy Kolejowej prosimy o zapoznanie się ze zmianami w organizacji ruchu.

Zamknięcie ul. Kolejowej – etap II i IIa
w związku z kontynuacją remontu na ul. Kolejowej od dnia 17.10.2016 nastąpi zmiana organizacji ruchu polegająca na wyłączeniu z ruchu odcinka ul. Kolejowej od ul. Asnyka do al. Batorego.

ul. Waryńskiego na odcinku od ul. Źródlanej oraz ul. Sienkiewicza od ul. Źródlanej do ul. Kolejowej będą odcinkami o ruchu dwukierunkowym ( w związku z dojazdem dla mieszkańców). Jednocześnie dopuszczony dla ruchu będzie odcinek od ul. Nawojowskiej do al. Batorego  w załączeniu mapa ze zmianą organizacji ruchu

W dni 1 listopada,  jak co roku roku MPK uruchomiło linię autobusową „0” która ułatwi poruszanie się pomiędzy Cmentarzami Miejskimi. Pozostałe autobusy będą kursowały według rozkładu jazdy obowiązującego w niedzielę i święta.

powrot

tam

Tags: , , ,

Kategoria: Polecane

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

PolishEnglishFrenchGermanItalianSlovakUkrainian
Skip to content Kliknij, aby posłuchać podświetlonego tekstu!