Kliknij, aby posłuchać podświetlonego tekstu!

[Piwniczna]: IV Górski Maraton Jogi w Wierchomli

| 22 sierpnia 2016

***Hotel Wierchomla SKI&SPA Resort w Beskidzie Sądeckim oraz portal Joga-Joga.pl już po raz czwarty zapraszają na Górski Maraton Jogi. 27 i 28 sierpnia do Wierchomli zjadą sympatycy jogi, początkujący i zaawansowani jogini, osoby chcące zdrowo żyć i zadbać o swój umysł i ciało. Maraton wspierają: Tomasz Raczek – krytyk filmowy, Paulina Holtz – aktorka oraz Jan Huruk – mistrz maratonów biegowych.

Co to jest maraton jogi?

Maratony Jogi – yogathony to część światowego nurtu zainteresowania zdrowym i aktywnym trybem życia. Ideą yoghathonów jest wspólne wykonywanie określonych pozycji jogi w określonym czasie i miejscu. Wspólne ćwiczenia przede wszystkim motywują i ułatwiają sprostanie wyzwaniu, jakim jest 108 Powitań Słońca. Imprezy tego typu z roku na rok przyciągają coraz więcej uczestników, podobne imprezy odbywały się już w Nowym Jorku czy Toronto. W Polsce I Górski Maraton Jogi odbył się w sierpniu 2013 roku w Wierchomli w Beskidzie Sądeckim.

27 - 28 sierpnia

27 – 28 sierpnia

IV Górski Maraton Jogi w Wierchomli – 108 Powitań Słońca – 27-28.08.2016 r.

Podczas dwudniowej imprezy będzie można dowiedzieć się jak rozpocząć przygodę z jogą, poznać podstawowe techniki ćwiczeń, wziąć udział w bezpłatnych warsztatach jogi czy zdrowej kuchni. „Maraton to zaproszenie dla osób, które łączy wspólna pasja, lubią spędzać czas wolny w otoczeniu natury i przyrody” – mówi Wiktor Morgulcec współorganizator maratonu jogi w Wierchomli i doświadczony nauczyciel jogi. W tym roku 108 Powitań Słońca odbędzie się w intencji pokoju na świecie.

Zapisz się już dziś

Udział w maratonie jest bezpłatny, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie: www.maratonjogi.pl. Dodatkowo każdy uczestnik może pobrać ze strony darmowy, 6-dniowy kurs jogi, dzięki któremu pozna podstawowe pozycje całej sekwencji Powitania Słońca. Dla wszystkich chętnych organizatorzy przygotowali specjalne pakiety startowe i pobytowe. Najważniejszym częścią dwudniowej imprezy będzie widowiskowy maraton jogi na stoku Wierchomla, w niedzielę 28.08.2016 r. o godzi.: 14:00. IV Górski Maraton Jogi w Wierchomli to świetna propozycja na zakończenie wakacji.

Więcej informacji o maratonie: www.maratonjogi.pl, www.wierchomla.com.pl, www.joga-joga.pl FB VI Górski Maraton Jogi w Wierchomli: https://www.facebook.com/events/259106454473160/ Darmowy kurs jogi: http://maratonjogi.pl/darmowy-kurs-jogi/

Tags: , , , , , , , , , , ,

Kategoria: Miasto i Gmina Piwniczna - Zdrój, Wydarzenia w powiecie nowosądeckim

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

PolishEnglishFrenchGermanItalianSlovakUkrainian
Skip to content Kliknij, aby posłuchać podświetlonego tekstu!