Kliknij, aby posłuchać podświetlonego tekstu!

[Piwniczna – Zdrój]: XXII RAJD im. ks. Walentego Gadowskiego

| 9 maja 2017

Diecezja Tarnowska zaprasza  młodych z wszystkich grup, ruchów i stowarzyszeń na kolejny XXII RAJD im. ks. Walentego Gadowskiego w BESKIDZIE SĄDECKIM, który będzie miał miejsce w dniach od 19 do 21 maja 2017 roku.

Przypominamy, że podobnie jak w poprzednich latach, Rajd jest inicjatywą otwartą, co oznacza, że udział w niej może wziąć każdy, kto czuje się na siłach, by wejść na górski szlak. Zgłoszenia należy kierować do biura KSM DT do 12 maja 2017 roku włącznie. Koszt uczestnictwa to 40 zł.

Zachęcamy do włączenia się w tę inicjatywę, by poprzez uroki Beskidu Sądeckiego napełniać się Bożym Duchem obecnym w przyrodzie, a także by poczuć, jak wiele korzyści niesie zdrowy styl życia.

Więcej informacji, regulamin Rajdu, kapownik, karty uczestnictwa, pytania do konkursu dostępne są na stronie ksm.diecezja.tarnow.pl w zakładce – „KSM AKTYWNIE >> RAJD KSM DT” oraz Biurze KSM DT.

UWAGA! Baza rajdu, w tym roku, została przeniesiona do Domu Wczasowego „STEFANKA” (ul. Nadbrzeżna 21 – Piwniczna-Zdrój)!!!
/źródło: 
www.mlodziez.diecezja.tarnow.pl/

19 – 21 maja 2017

Tags: , , , , ,

Kategoria: Miasto i Gmina Piwniczna - Zdrój, Wydarzenia w powiecie nowosądeckim

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

PolishEnglishFrenchGermanItalianSlovakUkrainian
Skip to content Kliknij, aby posłuchać podświetlonego tekstu!