Kliknij, aby posłuchać podświetlonego tekstu!

Sobota Kreatywnej Technologii – zajęcia z robotyki

| 19 września 2016

Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Sączu zaprasza na cykl pt. „Sobota Kreatywnej Technologii”. Pod tym tajemniczym hasłem kryją się zajęcia z robotyki dla dzieci i młodzieży, które odbywać się będą w dwóch przedziałach wiekowych.

  • Robotyka WeDo – 5 – 7 lat – zajęcia dla najmłodszych inżynierów, uczące logicznego myślenia i rozbudzające kreatywność. Praca z kolorowymi zestawami LEGO WeDo zachęca do odkrywania fascynującego świata techniki i robotyki.
  • Robotyka Mindstoms – 8 – 16 lat – zbudowanie robota staje się łatwiejsze z zestawami edukacyjnymi LEGO Mindstorms. Inspirujące zajęcia przybliżają świat programowania i pomagają realizować własne projekty. Dodatkowo uczestnicy będą mieli okazję pracować z najwyższej klasy humanoidem NAO. Robot, który chodzi, rozmawia i reaguje na otoczenie.

Bezpłatne zajęcia odbędą się 10 września 2016 r. w godzinach 10.00 – 12.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Sączu przy Al. Wolności 23.

Kolejne zajęcia odbywać się będą w terminach: 24 września, 22 października, 5 listopada, 19 listopada, 3 grudnia, 17 grudnia. Na te zajęcia wymagane są zapisy.

Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 20 września 2016 r. pod numerem telefonu 18 443 89 59 wewnętrzny 23.

Ilość miejsc ograniczona.

10 września

10 września

Tags: , , , , , , ,

Kategoria: Wydarzenia w Nowym Sączu

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

PolishEnglishFrenchGermanItalianSlovakUkrainian
Skip to content Kliknij, aby posłuchać podświetlonego tekstu!