Kliknij, aby posłuchać podświetlonego tekstu!

[Stary Sącz]: Jesienne koncerty w Starosądeckim Sokole

| 22 grudnia 2016

Stary SączCentrum Kultury i Sztuki im. Ady Sari w Starym Sączu zaprasza na cykl jesienno – zimowych koncertów.

W najbliższy piątek 4 listopada o godzinie 19.00 Beata Rybotycka  – aktorka i piosenkarka związana z Krakowem, z legendarną Piwnicą pod Baranami – jest artystką wszechstronną, znaną publiczności teatralnej Teatru STU, a także telewizyjnej. Absolwentka krakowskiej PWST, Laureatka Ogólnopolskiego Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu, nagrała dwie płyty. W programie koncertu znajdą się jej najciekawsze piosenki, utwory charakterystyczne i liryczne, zarówno krakowskich kompozytorów (m.in. jan Kanty Pawluśiewicz, Andrzej Sikorowski) jak i światowe standardy.

Artystce towarzyszyć będą: na fortepianie Konrad Mastyło, kontrabasie Michał Chytrzyński i na skrzypcach Michał Braszka.
Bilety

W niedzielę 20 listopada o godzinie 19.00 koncert jubileuszowy Andrzeja Poniedzielskiego „Life”.
Andrzej Poniedzielski – satyryk, poeta, twórca teatralny, autor ponad 200 piosenek śpiewanych między innymi przez: Annę Marię Jopek, Grzegorza Turnaua, Elę Adamiak, Lorę Szafran czy Dawida Podsiadło.  W koncercie dużo inteligentnego humoru, satyry, piosenki.  Jak mówi sam Artysta SPRING & DRINK & SING.
Bilety

W sobotę 26 listopada o godzinie 19.00 „Dla naiwnych marzycieli” zaśpiewa Ania Dąbrowska, z nieco zmienionym składem zespołu i na nowo wymyśloną muzyką.
„Dla naiwnych marzycieli” to rzeczywiście płyta rozmarzona i może nawet naiwna, ale przede wszystkim przebojowa i mimo kilku gorzkich nut, wprawiająca w pogodny nastrój.  Z resztą, tego pisać nie trzeba – każdy fan muzyki w Polsce doskonale wie, jak działa głos Ani Dąbrowskiej.
Bilety

W piątek 2 grudnia o godzinie 19.00 …znowu gonić, biec, latać ponad! będziemy z Sarsą Markiewicz.
W 2015 roku Sarsa zadebiutowała w radiach mainstreamowych z utworem ,,Naucz mnie”, który łączy w sobie korzenie alternatywne artystki ze szlachetnym popem – tym samym Sarsa wspięła się na szczyty list przebojów. Dodatkowo teledysk do utworu w ciągu miesiąca uzyskał ponad 6 milionów odtworzeń i stał się najczęściej udostępnianym klipem w Polsce.
Utwór „Naucz Mnie” zdobył Diamentową Płytę, wyróżnienie Cyfrowa Piosenka Roku oraz Radiowy Przebój Roku!
Album „Zapomnij Mi” po niespełna roku po debiucie uzyskał status „Platynowej Płyty”!
Bilety

I wreszcie w przedostatni dzień roku 30 grudnia o godzinie 19.00 świąteczny koncert pastorałek i kolęd w wykonaniu Artystów Piwnicy pod Baranami.
Bilety

Tags: , , , , , , , , , , , , ,

Kategoria: Miasto i Gmina Stary Sącz, Wydarzenia w powiecie nowosądeckim

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

PolishEnglishFrenchGermanItalianSlovakUkrainian
Skip to content Kliknij, aby posłuchać podświetlonego tekstu!