Kliknij, aby posłuchać podświetlonego tekstu!

[Wierchomla Mała]: WarriorsRun – nowy bieg na mapie biegowej Polski

| 13 września 2016

Warriors Run pierwszy w Polsce cykl biegowy inspirowany tygodniem w piekle („hellweek”) jednym z najtrudniejszych elementów szkolenia kandydatów do elitarnej ednostki SEAL. Warriors Run to cykl biegów zadaniowych, który składa się z biegów dziennych i nocnych. Pierwszy bieg dzienny i nocny odbył się 28 maja w Gdańsku, następne odbędą się kolejno 17 września w Wierchomli (premia górska) i 11 listopada w Gdańsku (bieg dzienny i nocny). Jest to nie tylko bieg z przeszkodami, podczas którego możesz sprawdzić swoje ciało i psychikę, ważnym elementem biegu jest poprawne wykonanie zadań z zakresu wiedzy historycznej! Organizatorem i ambasadorem imprezy jest Iwona Guzowska.

Warriors Run Wierchomla

17 września w Wierchomli Małej (Beskid Sądecki) odbędzie się drugi bieg cyklu Warriors Run i będzie to premia górska. Długość trasy wyniesie ok. 9 km. Bieg przeprowadzony będzie stokiem stacji narciarskiej Dwie Doliny Muszyna-Wierchomla oraz czarnym szlakiem turystycznym. W Wierchomli szykuje się bardzo wymagająca trasa z licznymi podbiegami i zbiegami.

Warriors Run to bieg dla całej rodziny. Przed biegiem głównym odbędzie się Bieg Małego Wojownika. Bieganie to nie tylko pasja, ale przede wszystkim dobra zabawa i sposób na wzmacnianie rodzinnych relacji. /źródło: www.piwniczna.pl /

Na bieg w Wierchomli możecie zapisać się przez stronę:
www.warriorsrun.com.pl/warriors-run-wierchomla.html.

Dodatkowo ***Hotel Wierchomla SKI&SPA Resort przygotował dla biegaczy, bardzo atrakcyjny pakiet pobytowy.

Więcej o biegu: www.warriorsrun.com.pl

Nocleg w * * * Hotelu Wierchomla SKI & SPA Resort

17 września

17 września

Tags: , , , , , , , , , , , , ,

Kategoria: Miasto i Gmina Piwniczna - Zdrój, Wydarzenia w powiecie nowosądeckim

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

PolishEnglishFrenchGermanItalianSlovakUkrainian
Skip to content Kliknij, aby posłuchać podświetlonego tekstu!