Kliknij, aby posłuchać podświetlonego tekstu!

Wrzątek Muzyczny – Piotrek & Sierściu

| 9 sierpnia 2016

Nowosądecka Mała Galeria zaprasza na koncert pod Oknem Gotyckim który odbędzie się w piątek 12 sierpnia o godzinie 20.00. Wstęp wolny.

uet akustyczny współtworzony przez Roberta „Sierścia” Mastalerza wokalistę znanego z grupy 4Szmery i Piotrka Lekkiego, gitarzystę, realizatora dźwięku i producenta (na koncie ma nominację do Fryderyka 2012 z płytą Agressivy 69 „Republika 69” której był współproducentem i realizatorem).

12 sierpnia

12 sierpnia

Jako gitarzysta współpracował między innymi z Piotrem Żaczkiem, Januszem Radkiem, Mirkiem Szpilką, Wojtkiem Feciem w grupie Obcy, a ostatnio z Pawłem „Bejbim” Mąciwodą (basista Scorpions) w jego projekcie Stirwater którego płytę również zrealizował, a jedna z piosenek zatytułowana „Water water” zajmowała miejsce w czołówce Listy Przebojów Trójki). Duet ma na koncie otwieranie koncertów grupy Dżem, Stirwater czy Marka Piekarczyka. Zagrali kilka koncertów w legendarnej Muzycznej Owczarni, w 2012 roku otwierali koncert amerykańskiej wokalistki bluesowej Wandy Johnson na Festiwalu Legend Rocka w Dolinie Charlotty. W czerwcu 2013 roku otwierali koncerty jednego z najlepszych gitarzystów na świecie Richie Kotzena (Poison) oraz Johna Corabiego (Motley Crue) w krakowskim klubie Lizad King./źródło: Mała Galeria/
Piotrek Lekki (git) i Robert „Sierściu” Mastalerz (voc)

Mała Galeria, ul. Jagiellońska 35 (nowosądeckie planty) tel. 18 443 55 63, www.malagaleria.pl

Tags: , , , , , , , ,

Kategoria: Wydarzenia w Nowym Sączu

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

PolishEnglishFrenchGermanItalianSlovakUkrainian
Skip to content Kliknij, aby posłuchać podświetlonego tekstu!