Kliknij, aby posłuchać podświetlonego tekstu!

Wyprawy na najwyższe szczyty Afryki

| 27 września 2016

Serdecznie zapraszamy do Centrum Informacji Turystycznej na wystawę fotografii autorstwa Roberta Gondka. Relacja z „Wyprawy na najwyższe szczyty Afryki” w formie prelekcji w ramach wernisażu, odbyła się 4 października (wtorek) o godzinie 17.00.  Wystawa będzie prezentowana do 21 października 2016 r.

4 - 21 października

4 – 21 października

Robert Gondek na co dzień zajmuje się szeroko pojętą analityką, godzinami ślęcząc nad liczbami. Każdą wolną chwilę poświęca jednak podróżom po Czarnym Lądzie, biegom długodystansowym i fotografii. Od kilku lat realizuje swój życiowy projekt „W drodze na najwyższe szczyty Afryki”.

W drodze na najwyższe szczyty Afryki” to projekt, który ma na celu zdobycie najwyższych szczytów/miejsc w każdym afrykańskim kraju. W projekcie, jak mówi Robert Gondek – pomysłodawca projektu, nie chodzi tylko o góry i odhaczanie kolejnych krajów na mapie. A jest ich ponad 60. Celem prowadzącego projekt jest również poznanie kultury i ludzi z różnych zakątków niezwykle różnorodnej Afryki.

Robert Gondek był nominowany do nagród w konkursach fotograficznych w kategoriach przyrodniczych, między innymi w VI edycji WKF National Geographic oraz podczas XVII i XVIII edycji gdyńskich Kolosów w konkursie FotoGlob.

Więcej informacji można znaleźć na jego stronie internetowej www.szczytyafryki.pl

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji oraz filmu z wernisażu jaki odbył się 4 października 2016 r.:

Tags: , , , , ,

Kategoria: Polecane

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

PolishEnglishFrenchGermanItalianSlovakUkrainian
Skip to content Kliknij, aby posłuchać podświetlonego tekstu!