Kliknij, aby posłuchać podświetlonego tekstu!

XIV Wiosenny Festiwal Artystów Piosenki PAMIĘTAJCIE O OGRODACH

| 16 lutego 2018

XIV Festiwal PAMIĘTAJCIE O OGRODACH odbędzie się w dniach 21,22 i 24 marca br. w Małopolskim Centrum Kultury SOKÓŁ. W tym roku zaproszono Piotra Machalicę, Annę Jurksztowicz oraz Anię Rusowicz.

Festiwal rozpocznie Piotr Machalica w programie „Mój ulubiony Młynarski”. Recital to hołd składany Mistrzowi przez Machalicę, który Jego piosenki śpiewa od zawsze. Tym razem jednak powstał koncert przeplatany opowieścią i poezją – składający się wyłącznie z utworów, które wyszły spod pióra Mistrza.

Następnie na scenie MCK SOKÓŁ usłyszymy jeden z najpopularniejszych polskich wokali należący do Anny Jurksztowicz – uwielbianą za krystalicznie czysty głos i ujmujące wykonanie takich przebojów jak: „Czas nas uczy pogody”, „Zmysły”, „Matki, żony i kochanki”. W ten wyjątkowy i liryczny wieczór z pewnością wybrzmią również inne największe przeboje piosenkarki.

Festiwal zakończy się koncertem kompozytorki i zdobywczyni czterech nagród FRYDERYK – Ani Rusowicz, która zaprezentuje utwory ze swoich płyt „Mój Big-Bit” oraz „Genesis”.

Bilety w sprzedaży od 20 lutego w kasie MCK SOKÓŁ (ul. Długosza 3) oraz on-line .

21, 22, 24 marca 2018

Ceny biletów:
21 marca: 40, 35 zł
22 marca: 40, 35 zł
24 marca: 40, 35 zł

Serdecznie zapraszamy!

/źródło: www.mcksokol.pl /

Tags: , , , , , , , , , , ,

Kategoria: Polecane

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

PolishEnglishFrenchGermanItalianSlovakUkrainian
Skip to content Kliknij, aby posłuchać podświetlonego tekstu!