Kliknij, aby posłuchać podświetlonego tekstu!

Styczeń 2020 w Teatrze Nowym w Nowym Sączu

| 3 stycznia 2020

Styczeń 2020 w Teatrze Nowym w Nowym Sączu rozpocznie się premierowymi spektaklami dla widzów w każdym wieku.

5 stycznia o godz.18.00
na scenie kameralnej zobaczymy spektakl “Sara”. Sztuka inspirowana prawdziwą historią przedstawia obraz współczesnego świata, w którym bliskość i akceptacja to towar najbardziej pożądany i najmniej dostępny. Po raz pierwszy w tytułowej roli wystąpi Patrycja Łobodzińska – absolwentka Studium Aktorskiego Przy Teatrze im. Stefana Jaracza w Olsztynie.
11 stycznia o godz. 16.00 po raz pierwszy dla otwartej publiczności zostanie zaprezentowany spektakl “Chłopcy z Placu Broni”. Twórcy teatralnej adaptację książki Ferenca Molnara starają się odpowiedzieć

na pytania: Co to znaczy być bohaterem? Spektakl w artystycznej formie porusza problemy poświęcenia, lojalności oraz patriotyzmu. “Chłopcy z placu broni” to także opowieść o niezwykłej sile dziecięcej wyobraźni.
12 stycznia o godz. 16.00 w Nowosądeckiej Małej Galerii odbędzie się koncert w ramach WOŚP pt. Kolędy świata” w wykonaniu Studia Artystycznego „Bank Talentów”.

19 stycznia o godz. 15.00 premiera “Królowej Lodu” najnowszej propozycji teatru dla najmłodszych i nie tylko. Przypowieść o Gerdzie, która przemierza świat by dotrzeć do krainy Królowej Lodu i odzyskać ukochanego towarzysza beztroskich zabaw. Wędrówka przez różne poziomy i odcienie baśniowej rzeczywistości staje się dla dziewczynki przejmującym doświadczeniem radości i cierpienia, nadziei
i tęsknoty. Opowieść o wytrwałości oraz różnych obliczach miłości, która zagości także w sercu okrutnej Królowej Lodu.
31 stycznia o godz. 19.00 Męskie Czytanie Poezji z gościem specjalnym, jakim? To na razie niespodzianka.

Rezerwacja online teatrnowy.ns@interia.pl  lub tel. 793 397 984,  506 205 595
Teatr Nowy w Nowym Sączu, ul. Jagiellońska 36
/źródło: http://www.teatrnowysacz.pl/

5, 11, 12, 19, 31 stycznia 2020

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Kategoria: Polecane

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Skip to content Kliknij, aby posłuchać podświetlonego tekstu!